Hard Power Janos

Nastavit Janosnet jako domovskou stránku

O doktorech

"Jakou mám naději, pane doktore?" "No, víte, dělám tuhle operaci už po čtyřicátéšesté." "Tak to jsem už klidný." " "Jistě - jednou se to povést musí!"

 Murphyho zákony

Indiánského náčelníka trápí zácpa. Jde tedy za šamanem, ale žádný lektvar nepomáhá. Pošle tedy jednoho bojovníka do městečka k bílému doktorovi. Bojovník přijde za doktorem, a že umí špatně anglicky, řekne jen: "Big chief - no shit." Doktor rychle pochopí: "Jasný případ - jedenkrát ricinový olej!" Indián se vrátí do prérie, ale přípravek nezabral a za dva dny je znovu u doktora: "Big chief - no shit." "Hmmm. Těžký případ. Tady máš celou láhev ricinového oleje. To musí účinkovat!" Indián odjede, ale za další dva dny je zpátky: "Big chief - no shit." Doktor: "Tak to ti namíchám něco speciálního, ale pozor - je to opravdu silné!" Po týdnu doktor onoho bojovníka potká ve městě a ptá se, jak se náčelníkovi daří. Indián na to: "Big shit - no chief."

 Murphyho zákony

"Pane doktore, přijeďte rychle. Můj syn spolkl žiletku." "Jen žádnou paniku. Hned jsem u vás. Udělal jste už něco?" "Jo, oholil jsem se elektrickým strojkem."

 Murphyho zákony

Účetní si stěžuje doktorovi, že má problémy se spaním. "A zkusila jste třeba počítat ovečky?" "No v tom je ta potíž - spletu se, a pak se tři hodiny snažím přijít na to, kde jsem udělala chybu."

 Murphyho zákony

Přijde chlap k doktorovi, v nose má okurku, v levém uchu mrkev a v pravém uchu banán. "Co mi je, doktore?" ptá se. Doktor odpoví: "Špatně se stravujete."

 Murphyho zákony

"Pane doktore, pane doktore, je to se mnou tak zlé?" "No, tramvajenku na příští měsíc si už raději nekupujte."

 Murphyho zákony

Co řekne svatý Petr lékaři? - "Dodavatelé k zadnímu vchodu!"

 Murphyho zákony

Tchyně poprosila zetě, aby ji doprovodil k lékaři. Doktor ji prohlédl a zeť se ptá: "Je nějaká naděje?!" - "Bohužel, je to jen chřipka..."

 Murphyho zákony

Přijde kostra k zubaři. Doktor se podívá a řekne: "Zuby máte v pořádku, ale dásně mi dělají starost..."

 Murphyho zákony

Doktor: "Mám pro vás špatnou zprávu: máte stejně jako já Alzheimerovu nemoc." Pacient: "Cože to mám?" Doktor: "Kdo co má?"

 Murphyho zákony

Lékaři doma praskl vodovod. Zavolal tedy instalatéra. Instalatér přijel, vybalil nádobíčko, chvíli spravoval a nakonec předložil doktorovi účet na 2000 korun. Doktor: "To je směšné! Tolik si tedy jako doktor nevydělávám." Instalatér odpoví: "Ani já jsem si tolik nevydělal, když jsem byl lékařem."

 Murphyho zákony

Mladá maminka byla se svým synkem na návštěvě u známého doktora. Nijak se nesnažila bránit malému rošťákovi, který raboval doktorovu pracovnu. Když se však ozval obzvlášť silný rachot sklenic, ptá se doktora:
"Doufám, že vám nevadí, že si tam Pepíček hraje."
Doktor se usmál a klidně odpověděl:
"Nevadí. On ztichne, až se dostane k jedům."

 Murphyho zákony

Přijde chlápek k doktorovi, ten ho prohlédne a říká: "Chlape je to blbý máte úplně modrou levou kouli, budu vám ji muset amputovat." Jak řekl tak udělal, amputoval mu ji a chlap přijde za týden na kontrolu. "Chlape je to fakt blbý máte úplně modrou i pravou kouli a penis, budu vám to muset všechno uříznout, aby se to nešířilo dál". Za týden přijde pacient znovu, a tentokrát, že má modrý zadek. Doktor se na to podívá a říká: "Hmmm, chlape a nebarví vám džíny?"

 Murphyho zákony

Stařeček a stařenka přijdou k doktorovi. Nejprve jde do ordinace dědoušek a povídá tam panu doktorovi, že má problém. Když se miluje se svou manželkou, jednou je mu strašná zima, jindy děsné horko. Doktor pokyvuje hlavou a povídá, že by si rád poslechl i názor jeho paní. Ta přijde, doktor jí to poví a ona na to: "Vůbec ho neposlouchejte, my to děláme dvakrát ročně - jednou v zimě a jednou v létě..."

 Murphyho zákony

Našli takhle na ulici chlápka, co omdlel před vlastním domem. Když přijela záchranka a probrali ho, doktor se ho ptá: "Pane, co se vám stalo, že jste omdlel?" "No, to by asi seklo s každým. Když jsem se vracel z práce, vyšel z domu můj syn a řekl mi o klíče od garáže. No a místo toho, aby odjel s mým autem, vytáhl sekačku..."

 Murphyho zákony

Pane doktore, jedno vejce mám dřevěné a jedno kovové. "Cože?
Ukažte!" Doktor ohmatá a povídá:
"Opravdu! Máte děti? Jo, Pinocchio má 15 roků a Terminátor 10."

 Murphyho zákony

Lékař takhle potká svou bývalou sestřičku.
"Boženko, dobrý den. Tak co, máte to na tom novém pracovništi lepší?"
"Lepší ne, pane doktrore, ale častěji", odpovídá sestřička.

 Murphyho zákony

Baví se dva chirurgové: "To vám tak jednou operuju, operuju, operuju a najednou koukám: já pitvám!

 Murphyho zákony

Přijde pacient k doktorovi.
Pacient: "Pane doktore, já jsem asi pohlavně nemocný?" Doktor: "Kdy jste na to přišel?" Pacient:
"Včera." Doktor: "Tak to je dobře. Každý se stydí, oddaluje to, přijde za dlouhou dobu a pak se to špatně léčí. Takhle když přijdete hned, tak je to dobré... A jak jste na to přišel?"
Pacient: "No, když jsem se šel ráno vyčůrat, tak mi upadl."

 Murphyho zákony

- Pane doktore, jsem strašný nervák.
- Co že jste?
- Nervááááák!