Hard Power Janos

Nastavit Janosnet jako domovskou stránku

Fotbal - Míče

Teamgeist

Fotbalový míč Teamgeist, v překladu "Týmový duch", je míč se kterým se hraje MS 2006 v Německu. Vyrobyla ho firma Adidas. Tento míč je vyroben ze speciálního materiálu, který jen minimálně absorbuje vodu a vlhkost. Míč váží 441 gramů a na mokrém trávníku nebo v dešti jeho hmotnost stoupne o 4%. Ve všech zápasech se bude hrát s míči černobílými, ale ve finále s míčem zlatým. Před MS poslala firma Adidas do všech 32 zemí míče černobílé i zlaté na vyzkoušení.

Teamgeist

Adidas Finale Sportivo

Adidas Finale Sportivo - Adidas

Tento míč se stal oficiálním míčem Ligy Mistrů 2005. Je to optimální míč se skvělými vlastnostmi. Je ručně šitý. K dispozici jsou většinou dvě barvy.

Adidas Finale Sportivo

Nike Geo Vector

Nike Geo Vector

Další ze skvělých míčů od firmy Nike. Je dobrý nejen po stránce kvality, ale i po stránce designu.

Nike Geo Vector

Total 90 Aerow

Total 90 Aerow - nike

Míč Total 90 Aerow je jeden z nejlepších od firmy nike. Je dobrý pro organizovanou kopanou. V poslední době se začínají vyrábět i týmové repliky.

Total 90 Aerow

Roteiro

Roteiro - Adidas

Roteiro je oficiální zápasový míč ME 2004 a je vyroben technologií Power Balance. Tato technologie zaručuje měkký kontakt s míčem a jeho velmi velké zrychlení. Je to špičkový míč se skvělými herními vlastnostmi. Má, jako většina dobrých míčů, bezešvý povrch a je 100% vodotěsný. Velký barevný výběr je důležitý na zápasy v horších podmínkách. Například oranžové Roteiro je ideální do sněhu, deště nebo do mlhy. Na ME se hrálo s míčem černé a šedé kombinace.

Roteiro